Doručovanie objednávok

Informácie o spôsobe doručenia a balení

Balíky sú obvykle odosielané do 24 hodín po objednávke (počas pracovných dní) a sú dodávané prostredníctvom kuriéra DPD. Kuriér DPD doručí zásielku na súkromnú adresu kdekoľvek na území Slovenskej republiky. DPD Home zahŕňa štandardnú dobu doručenia v nasledujúci pracovný deň, poistenie až do 2 500 €, tri pokusy o doručenie 

Ak dávate prednosť nižšej cene doručenia, na úkor pohodlia je možnosť až tisíc dodacích miest (na Slovensku) zasielacieho systému Zasielkovňa SK (ďalej iba Zasielkovňa), kde tovar si vy osobne vyzdvihnete na mieste kde ste určili dodávku tovaru. Pri objednávke v obchode Doplnky k oknám si vyberte výdojné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako tovar odovzdáme k preprave, tak vám zo systému Zasielkovne príde e-mail s stravovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajne miesto vám Zasielkovňa pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres, jednoducho pošlite spätnú SMS a Zasielkovňa vám lehotu zdarma predĺži až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená) Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Poplatky za dopravu zahŕňajú iba náklady na prepravu a dobierku. Manipulačné poplatky a poplatky za balenie Vám neúčtujeme, sú zdarma. Tovar nad 10 kg posielame výhradne DPD, alebo tovar rozdelíme aby váha jednotlivých balíkov nebola väčšia ako 10 kg (pri zasielaní cez system Zasielkovňa ) v tomto prípade účtujeme za každý balík prepravné. Cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Bližšie informácie sú vo všeobecných podmienkach. 

Tovar zasielame v obaloch (obálka) z dobre recyklovateľného materiálu LDPE.

.